Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Form ID
ja: フォームID
