Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി
