Form #States configs (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Form ID
pl: ID formularza
