Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Operation
af: Operasie

en: Show
af: Vertoon
