Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Frequency
es: Frecuencia

en: Operation
es: Operación

en: Show
es: Mostrar

en: Once
es: Una vez

en: Countdown
es: Cuenta atrás

en: Date from
es: Fecha desde

en: Date to
es: Fecha hasta

en: The settings have been saved
es: La configuración se ha guardado
