Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Show
eu: Erakutsi
