Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Operation
fa: عملکرد

en: Show
fa: نمایش

en: Countdown
fa: شمارش معکوس

en: Date from
fa: از تاریخ
