Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Operation
hr: Operacija

en: Show
hr: Prikaži
