Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Form ID
it: ID del form

en: Operation
it: Operazione

en: Show
it: Mostra
