Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Operation
jv: Operasi

en: Show
jv: Kétoknā
