Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Frequency
kn: ಆವರ್ತಸಂಖ್ಯೆ(ಪ್ರೀಕ್ವೆನ್ಸಿ)

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Countdown
kn: ಕೌಂಟ್‌ಡೌನ್
