Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Operation
ku: کردار

en: Show
ku: پیشانبدە
