Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Operation
nl: Bewerking

en: Show
nl: Weergeven

en: Once
nl: Eénmaal

en: Weekends
nl: Weekenden
