Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Operation
ta: செயல்

en: Show
ta: காட்டு
