Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Show
km: បង្ហាញ
