Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Show
lt: Rodyti
