Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Operation
oc: Operacion

en: Show
oc: Afichar
