Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Show
th: แสดง
