Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Frequency
vi: Tần suất

en: Operation
vi: Thao tác

en: Show
vi: Hiện
