FormAssembly (2.0.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita
