FormAssembly (2.0.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran
