FormAssembly (2.0.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Markup
he: מרקאפ

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
