FormAssembly (2.0.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
