FormAssembly (2.0.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Web services
nn: Nettjenester
