FormAssembly (2.0.2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Markup
ru: Разметка

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Changed
ru: Изменение

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Archived
ru: Архив

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
