FormAssembly (2.0.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby
