FormAssembly (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Markup
fr: Balisage

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.
