FormAssembly (8.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
