FormAssembly (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Markup
kk: Белгілер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған
