FormAssembly (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Archived
pl: Zarchiwizowane
