FormAssembly (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
