FormAssembly (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service

en: Archived
it: Archiviato
