FormAssembly (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Client ID
da: Klient ID

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: Archived
da: Arkiveret
