FormAssembly (8.x-1.4) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Client ID
de: Client-ID

en: Changed
de: Geändert

en: - Please select -
de: - Bitte auswählen -

en: About
de: Über

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Key ID
de: Schlüsselkennung

en: Archived
de: Archiviert

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: Credential provider
de: Zugangsdatenanbieter
