FormAssembly (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Archived
lt: Suarchyvuota
