Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
