Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
