Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
