Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
