Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Decimal separator
et: Komakohtade eraldaja.
