Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Global Settings
fr: Paramètres globaux

en: Decimal separator
fr: Séparateur décimal

en: Symbol
fr: Symbole

en: Decimal Separator
fr: Séparateur de décimales

en: Inside
fr: Intérieur

en: Outside
fr: Extérieur
