Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
