Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Left
hy: Ձախ
