Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Symbol
id: Simbol
