Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Placeholder
it: Segnalibro
