Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
