Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
