Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
