Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
