Formatted Number Input (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
